Z przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić do zapoznania się z Katalogiem Wycieczek Szkolnych oraz Imprez Grupowych na sezon 2019/2020 Biura Turystycznego Dominika. Jak zwykle postaraliśmy się wprowadzić kilka interesujących nowości. Oczywiście, jesteśmy także otwarci na Państwa propozycje własnych tras i programów wycieczek. Dołożymy wówczas starań, by taką imprezę dla Państwa przygotować. Pragniemy również przypomnieć, że wcześniejsze zgłoszenie wycieczki daje gwarancję wyboru najlepszej bazy noclegowej oraz pewność zobaczenia najciekawszych zabytków na danej trasie. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku turystycznym pozwala nam na coraz lepszą obsługę naszych klientów. Mamy nadzieję, że nowa forma katalogu pozwoli Państwu z łatwością wybrać najciekawsze wyjazdy, które na długo zagoszczą w Waszej pamięci.

 

Z turystycznymi pozdrowieniami 

Przemysław Hęćka                                                                                                           

wraz z zespołem Biura Turystycznego Dominika

 

 

Cena wycieczki zawiera: 

            

Transport

Nieważne, czy jedziecie na bliską jednodniową wycieczkę, czy na kilkudniowe zwiedzanie; zawsze macie Państwo do dyspozycji komfortowy autokar, wyposażony w klimatyzację.Standardowy autokar ma dla Waszej grupy 48 miejsc. W zależności od programu i długości trasy, autokary są prowadzone przez jednego lub dwóch kierowców. 

 

Wyżywienie

Na wszystkich wycieczkach (poza jednodniowymi) zapewniamy wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją przed pierwszym noclegiem, kończą zaś śniadaniem po ostatnim noclegu. W większości przypadków obiadokolacja składa się z dwóch dań i napoju.

 

Noclegi

Podczas wycieczek zapewniamy różny standard noclegów. W zależności od oczekiwań grupy są to: schroniska, pensjonaty i hotele.

 

Bilety

Przy każdej wycieczce krajowej podaliśmy przybliżony  koszt wszystkich biletów wstępu do obiektów ujętych w programie, nie musicie też Państwo wnosić dodatkowych opłat za usługi lokalnych przewodników. Dopłata, o której mowa powyżej, przeznaczona jest tylko i wyłącznie na opłacenie biletów dla uczniów (muzea, kościoły, wieże widokowe, rejsy statkami, przejazdy metrem itp.), bilety dla opiekunów zapewnia Biuro. Grupa nie musi też pokrywać dodatkowo kosztów opłat parkingowych, autostradowych, lokalnych przewodników, ani  żadnych innych „opłat walutowych”. To wszystko wliczyliśmy już w cenę wstępów.

 

Piloci i przewodnicy

Na wszystkich wyjazdach grupie towarzyszy pilot, którego zadaniem jest przeprowadzenie imprezy w taki sposób, abyście Państwo nie musieli martwić się sprawami organizacyjnymi. Zadania pilota to między innymi: pilotowanie autokaru, doprowadzenie grupy do wszystkich odwiedzanych miejsc, załatwianie wszelkich formalności związanych z realizacją programu, udzielanie podstawowych informacji o trasie wycieczki i zwiedzanych obiektach. W miarę możliwości pilot organizuje też krótkie zabawy integrujące uczestników wyjazdu. W wielu miejscach korzystamy z usług sprawdzonych, lokalnych przewodników, a ich koszt jest wliczony w cenę wycieczki.

 

 

1. Opiekunowie  gratis!

2. Podane ceny wycieczek dotyczą wyjazdów ze Środy Wlkp.

3. Kalkulacje wycieczek zostały obliczone na: 35, 40 oraz 45 uczestników.

4. Kalkulacje wycieczek rozpoczynających się w innych miejscowościach lub na inną ilość uczestników wykonujemy w ciągu 24 h.

Przy wycenie wycieczek krajowych zostały podane przybliżone ceny wstępów do zwiedzanych obiektów.